UWOLNIĆ MIERNIKA ! WSADZIĆ MICHNIKA… Akcja Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych

UWOLNIĆ  MIERNIKA !  WSADZIĆ  MICHNIKA…

W państwie totalitarnym prawo wcale nie musi być prawe, zgodne z prawdą obiektywną ani sprawiedliwe!

„Totalitaryzm – jawny czy ukryty?” „Nowa Lewica jako neototalitaryzm” tu więcej:

Nie wolno nam zapominać o tych którzy wciąż jeszcze gniją w więzieniach z powodu niesprawiedliwego prawa podczas gdy prawdziwi oprawcy są wciąż na wolności!!!

     Sąd Okręgowy w Warszawie skazał na dziesięć miesięcy więzienia  bez zawieszenia Zygmunta Miernika (działacza niepodległościowego internowanego w PRL), który 2013 – rzucił tortem w sędziego decydującą o zawieszeniu i utajnieniu procesu zbrodniarza komunistycznego Kiszczaka.

Zygmunt Miernik trafił do zakładu karnego i jest kolejnym więźniem sumienia III Rzeczpospolitej.

     Czesława Kiszczaka, za wydanie w 1981r rozkazu strzelania (kulami nie ciastkami) do górników    z kopalni „Wujek”, sądy Polskie przez 25 lat nie mogły wsadzić do więzienia. I chociaż szef MSW został uznany winnym zbrodni to otrzymał tylko symboliczny wyrok w zawieszeniu!

Zygmunta Miernika za rzucenie ciastem (nie strzelaniem z broni maszynowej) ten sam sąd w Warszawie bezprawnie skazał na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia.

Jak wszyscy wiemy: wymiar sprawiedliwości  w Polsce  jest ciężko chory!

Weteran opozycji niepodległościowej trafił za kraty natomiast zbrodniarze komunistyczni pozostają bezkarni.

Żaden członek kierownictwa PRL nie został wsadzony do więzienia. Nie został skazany żaden z grona tysiąca dyspozycyjnych sędziów i ani jeden czerwony prokurator.

Kilka tysięcy zbrodniarzy pełniąc nadal eksponowane stanowiska deprawuje kolejne pokolenia funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości. Dotyczy to m.in.: Prezesa Sądu Najwyższego Jana Godynia, sędziego Andrzeja Krzyże, prokuratorów Sławomira Gorzkiewicza, Artura Kassyka itp.

Stefan Michnik sędzia-morderca ( brat redaktora naczelnego Gazety Wyborczej i syn agenta KPP) ukrył się w Szwecji. Przez ćwierć wieku III RP nikt nie został ukarany za masowe zabójstwa sądowe takich bohaterów jak gen. Emil Fieldorf NIL, rotmistrz Pilecki i sanitariuszka Danuta Siedzikówna INKA oraz  ponad sto tysięcy więźniów politycznych PRL-u, którym zrujnowano życie.

Dzisiaj do więzienia trafił Zygmunt Miernik.

Jutro każdy z nas może stać się ofiarą tego chorego, nieuczciwego, nie podlegającego żadnej społecznej kontroli  systemu.

Dlatego domagamy się dekomunizacji i lustracji oraz wprowadzenia społecznej kontroli wymiaru sprawiedliwości poprzez powołanie Ławy Przysięgłych.

My działacze opozycji antykomunistycznej zostaliśmy zmuszeni bezprawnym działaniem sądów do zorganizowania stanowczego protestu w postaci pikiet w całym kraju oraz miasteczka namiotowego przed Sądem Najwyższym w Warszawie na pl. Krasińskich.

 Domagajmy się uwolnienia  Zygmunta Miernika i osądzenia zbrodniarzy komunistycznych.

CZY CHCESZ ŻYĆ W PAŃSTWIE BEZPRAWIA?  NIE BĄDŹ BIERNY!

Stowarzyszenie weteranów Niezłomni oraz Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych www.centrumscigania.info   tel. 503 814 900

Reklamy