Do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego – list otwarty

Zachęcamy Państwa do wysyłania poniższego listu na następujące adresy:

listy@prezydent.pl, kontakt@kprm.gov.pl, sprm@kprm.gov.pl, cirpress@kprm.gov.pl,  das@kprm.gov.pl, instytut@allerhand.pl, konkurs-zalozenia@nauka.gov.pl, 

oraz do publikacji na wszelkich blogach, stronach internetowych i forach, oraz drukowania w gazetach.

Do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego – list otwarty

Szanowny Panie.

My, katolicy w sieci skupieni w Legionie św. Ekspedyta i na skrzynkach meilowych śledzimy Pańskie wypowiedzi i jesteśmy bardzo zaniepokojeni filozofią na której buduje Pan myślenie o państwie. To filozofia niemieckiego idealizmu zbudowana na Heglu, a Hegel przepisał na filozofię to co Luter napisał w teologii o Bogu, stąd i  błędna antropologia Niemców i Rosjan, a także Ameryki dokąd uciekli niemieccy filozofowie za Hitlera.
Wiemy to z czternastoletniego pobytu ks. prof. Guza w niemieckich archiwach gdzie badał Hegla i niemiecką filozofię na zlecenie Kościoła.

Prof. Guz reprezentuje Lubelską Szkołę Filozoficznego Realizmu założoną przez O. Krąpca w przeciwieństwie do Szkoły Frankfurckiej wykładanej na całym świecie, dziś głoszącej neomarksizm- na tym Pan buduje powołując się na Maksa Webera i innych- ta droga zawsze prowadzi do totalitaryzmu prawnego, przestrzegał Polaków przed tym mnożeniem głupiego prawa JPII w książce ”Pamięć i Tożsamość”.

My, Polacy mamy skarb w postaci Szkoły Lubelskiej i nikt po to nie sięga, a Pan otacza się socjologami która to paranauka pochodzi od Niemców i traktuje człowieka jak jednostkę statystyczną, ”zasób ludzki”, jak kopalinę lub kapitał do wzięcia, nie jak osobę- podmiot samodzielny i ważniejszą niż byt relacyjny- drugorzędny jakim jest państwo- to państwo ma służyć osobie, nie odwrotnie jak jest w marksizmie.. Wygląda, że przez całe zycie czytał Pan niewłaściwe książki. Podział narodu na liberałów i socjalistów jest błędem ontologicznym i antropologicznym. Nie ma ”socjalizmu z ludzką twarzą”. Błędu jako konsekwencji fałszywego paradygmatu nie da się naprawić. Mamy dość szkodliwej i płytkiej propagandy sukcesu kiedy korzenie gniją.

Bardzo prosimy o uważne przeczytanie materiału który oddaje w wielkim skrócie istotę sprawy;

http://www.polishclub.org/2014/12/25/henryk-dyrda-wielka-manipulacja-wokol-osoby-ojca-mieczyslawa-alberta-krapca-op-1/

Z poważaniem za dobre chęci

Iza Rostworowska

Kraków, Gontyna 10/3

PS. Czytam na stronach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa że Konkurs na Założenia do Ustawy o Szkolnictwie Wyższym wygrał im. in Instytut Allerhanda. Czy polski rząd reprezentuje jeszcze katolicki naród i katolicki rozum który nie ma sobie równych? Czy namysł KK nad prawdą który jest jej najbliższy nie wystarczy i musimy się cofać do czasów ciemnych? Czy cywilizacja chrześcijańska niewystarczająco upadła i trzeba ją dobić ideami lansowanymi przez masonów?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maurycy_Allerhand

Do polskich bibliotek już dobrała się fundacja Sorosa. Polskie podręczniki historii nadal kłamią naszym dzieciom. Nie wykłada się teologii i filozofii katolickiej na uniwersytetach, ale coraz większe absurdy i kolejne ”teorie krytyczne”. Historia Pana Kluski pokazuje jasno jak to się odbija na każdym Człowieku.

Kto tu rządzi? Sejm i Rząd czy jakieś fundacje i gremia za plecami i za nasze podatki? To może rząd jest nam zbyteczny skoro tylko zleca i to nie wiadomo komu.

Żądamy głębokich zmian ustrojowych i strukturalnych.

Nie dostaniecie głosów katolików w przyszłych wyborach jeśli tak będzie dalej. Będziemy w internecie walczyć z wami ogniem i siarką. Poprawcie się natychmiast.

Reklamy