2017 03 11 Relacja z forum górniczego

Skandal! to unia (Niemcy) zadecydowała że do 2018 roku polskie górnictwo ma być wygaszone i zamknięte wszystkie polskie koplanie! od minuty 16′ do minuty 18′

W dniu 11.03 o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa w Warszawie (ul. Marszałkowska 7, wejście od ul. Emila Zoli) odbyło się spotkanie „GÓRNICTWO POLSKIE CZY NIEMIECKIE – zamknięcie kopalni Krupiński – przyszłość polskich kopalń”.

„Rządy PO i PSL doprowadziły polskie górnictwo do stanu kompletnej ruiny. Wytworzył się w tren sposób węzeł gordyjski idealnie nadający się do wykorzystania by – tok jak to było zawsze po okrągłym stole – majątek przeszedł legalnie w obce ręce. Aby w kopalni „Krupiński” dotrzeć do złóż o wartości szacowanej na 40 miliardów potrzebna jest inwestycja ppnad 300 milionów złotych (same odprawy dla górnków pochłoną 400 milionów). Kopalnia jest zamykana w ramach programu ratowania wielu innych kopalń i dogadania się z bankami tymczasem do eksploatacji złóż kopalni „Krupiński” szykuje się firma niemiecka.”

Reklamy